B-Lite

Odľahčené prsné implantáty

Estetický chirurg a kvalitné implantáty – dôležitá kombinácia pre dosiahnutie krásneho tvaru, prirodzeného pocitu a dlhodobej spokojnosti. Zručnosť chirurga spoločne s kvalitou implantátov prináša vytúžený výsledok. Za posledných päťdesiat rokov sa zručnosti chirurgov výrazne zlepšili, ale prsné implantáty sa zásadne nemenili. Prsné implantáty B-Lite sú jediné odľahčené implantáty pre zväčšenie a rekonštrukciu pŕs.

Prečo si vybrať B-Lite?

Prsné tkanivo časom prirodzene stráca svoju pružnosť. Prsia sú tak menej odolné voči neľútostnej gravitácií. Vyššia hmotnosť spôsobuje väčší pokles. Prsné tkanivo je podobné pružnej gume – ak ju priveľmi roztiahnete, nevráti sa do pôvodného tvaru. Zníženie hmotnosti prsného implantátu redukuje vplyv gravitácie a vyťahanie prsníka.

Inovatívna technológia

Odľahčené prsné implantáty B-Lite vytvárajú prirodzený pocit, plnosť a pevnosť pri minimálnej hmotnosti vďaka inovatívnej kombinácii známych a klinicky overených materiálov. Mikrosféry sú magickou ingredienciou implantátov B-Lite. Trvalým spojením dutých mikroguľôčok s medicinálnym silikónovým gélom boli vytvorené implantáty, ktoré sú až o 30% ľahšie ako podobné silikónové implantáty. Mikrosféry sú veľmi odolné – odolávajú aj zmenám tlaku pri lietaní a potápaní.

1